cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Doğum Günü Paketlerimiz


dogum-gunu-1

FARKLI BİR DOĞUM GÜNÜ

Sıradışı, şaşırtıcı bir doğum günü hazırlayarak partinizi daha da özel bir güne çevirebilirsiniz.

– Resimli baskılı bardak ve tabak

dogum-gunu-2

 

 

 

 

 

– Maket ev boyama

dogum-gunu-3

 

 

 

 

 

1,2 metrekare taban alanında ve 120cm yüksekliğinde çocukların içinde oynayabileceği bütüklükte geri dönüşümlü kartondan yapılmıştır. Evin dış duvarlarına çicilmiş resimler oyuna katılan çocuklar tarafından animatör gözetiminde boyanması ve onların hoş zaman geçirmesinin yanında yaratıcılıklarını da geliştirmektedir.

– Kum boyama

Kendinden yapışkanlı ve resimlidir. Resmin çizili yerleri hazır kesilmiştir. Parçalar sırayla çıkartılarak Çeşitli renklerde olan kumlarla animator eşliğinde boyama sağlanır.

– Masa seti

Çocuğunuzun sevdiği bir karakterde çocuklar için ayrı bir masa hazırlayabilirsiniz. Masaörtüsü, bardağı, tabağı, pipeti, peçetesi ile birlikte.

KONSEPT PARTİ

Herşeyi ile çoook özel bir parti hazırlıyoruz. Duvar afişi, süsler, masaseti, uçan balonları herşey belirlediğiniz konseptte olacak. Mesela çocuğunuz Mini mause seviyor. Masasetiniz mini mause resimli tabak, bardak, masaörtüsü ve peçeteden oluşacak. Mekan süslemeniz Mini mause renkleri kullanılacak, Duvar afişi, pinyatanız bunlarda da mini mause resimleri kullanılacak.

Örnek videomuzu mutlaka izleyiniz.

BALONCUK MAKİNESİ VE IŞIK GÖSTERİSİ

Büyük ve küçük herkesin hoşuna giden baloncuklar altında eğlence bir başka…

dogum-gunu-4