cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Açılış Organizasyonu


Açılış en önemli kalite tanıtımınızdır. Başarı ve kazancınızın ilk adımıdır. İçerik alt yapınızın sergilenmesidir. Böyle önemli bir unsuru uzman ekip ile garanti altına alıyoruz. Firmanızı yansıtan renk uyumundan müziğe kadar her detayı değerlendiriyoruz.

Açılış organizasyonu animatörümüz gelen müşterilerinize tanıtım broşürü dağıtabilir, küçük şakalarıyla sıcak bir ortam oluşmasını sağlar. Açılışınıza hareketlilik ve canlılık katar. İsterseniz gelen misafirlerinizin çocuklarına yüz boyaması ve figürlü sosis balon verebilir.

SES SİSTEMİ

Ses sistemi olarak Behringer B215D Eurolive Serisi – Prosesör Kontrollü Aktif Iki Yollu/nbsp; Hoparlör RMS Gücü : 550W LF Çapı : 15″ ( Woofer ) HF Çapı : 1.35″ ( Aluminum Compression Driver) kullanıyoruz. Sorunsuz olarak profesyonel ses kalitesi ile hizmet veriyoruz.

Behringer 8 kanallı mixer

Kablosuz ikili mikrofon seti

DJ hizmeti

Açılış, nişan, düğün, parti organizasyonlarında dj hizmeti verilir.

Zincir balon

İstediğiniz renklerle metrelerce zincir balon yapımı.

Palyaço

Açılış organizasyonunuzda gelen müşterilerinize tanıtım broşürü dağıtabilir, küçük şakalarıyla sıcak bir ortam oluşmasını sağlar. Açılışınıza hareketlilik ve canlılık katar. İsterseniz gelen misafirlerinizin çocuklarına yüz boyaması ve figürlü sosis balon verebilir.