cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
featured image

Aslan Kral Organizasyon’undan bir yenilik daha KONSEPT PARTİ

Özellikle 6 yaşını geçmiş çocuklarımız artık palyaçonun rengarenk balonların dışında doğum günlerinde farklılık istiyorlar. Bunlarda onların büyüdüğünü, kendi kararlarının uygulanmasını istediklerinin göstergesi.

Belli bir tema üzerine kurulu bir doğum günü hatta değişik etkinliklerin olduğu süprizlerin yer aldığı bir parti hazırlayarak onların isteklerini karşılıyoruz.

Örneğin 7-13 yaş kız çocuklarının en çok istedikleri monster high temalı konsept parti. Renkleri mor, siyah, pambeden oluşuyor. Süsleme için bu renklerden oluşan balonlar, tüller, fenerler ve süsler kullanıyoruz. Monster Higt büyük afişimizi en uygun yere yerleştiriyoruz. Masa setimiz de temamız görsellerinden oluşuyor. Pinyata ve tavandan sarkan Monster Higt kartlarımız konseptimizi tamamlıyor. Çocuğunuz gelen misafir arkadaşlarına o günün anısına dağıtacağı hediyelerde de temanızı yansıdan özellikler kullanarak hoş minik süprizler hazırlıyoruz.

Sizde çocuğunuzla temanızı belirleyin (superman, hello kitty, şimşek mcqueen gibi) biz her şeyi düşünerek konsept partinizi oluşturalım. Videolar bölümünden konsept parti videomuzu izlemenizi tavsiye ederim.

Posted by

  • Yazılarımız
%d blogcu bunu beğendi: